ETENRU

Kuivati, Alaküla, Lääneranna vald

Ehitusluba olemasKuivati

Kuivati, Alaküla, Lääneranna vald, postiindeks 90219. Ehitusluba olemas: kuivati. Hoone: kuivati, ehitatud 1935 · 1 korrus · alune pind 312 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1935
Korruseid1
Kinnistu2 796 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Kuivati Ehitusluba olemas

Taotlus26.03.2026
Ehitusluba12.06.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 5 dokumenti

Hoone ehitisregister

Kuivatiehitatud 1935 · 1 korrus · alune pind 312 m² · EHR 121437357 ↗
Ehitusaasta1935
Korruseid1
Ehitisealune pind312 m²
Maht856 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), katusekivi
Vundamentmuu
Kütepuudub

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
41101:002:0337 2 796 m² · TootmismaaMaksustamishind 10 793 € (3,86 €/m²)Alaküla tootmismaa mediaan 2,44 €/m², see kinnistu 58% kallimKinnistu 2870332 ↗ · Eraomand · registreeritud 23.03.2010
Koordinaadid
58.694749, 23.770427

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Lääneranna vald199 €/m²+3% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 13 tehingut
Näita graafikut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lääneranna vald, II kv 2023: 193 €/m², 12 tehingutLääneranna vald, III kv 2023: 180 €/m², 18 tehingutLääneranna vald, IV kv 2023: 138 €/m², 13 tehingutLääneranna vald, I kv 2024: 283 €/m², 10 tehingutLääneranna vald, II kv 2024: 258 €/m², 7 tehingutLääneranna vald, III kv 2024: 179 €/m², 17 tehingutLääneranna vald, IV kv 2024: 208 €/m², 15 tehingutLääneranna vald, I kv 2025: 336 €/m², 7 tehingutLääneranna vald, II kv 2025: 292 €/m², 10 tehingutLääneranna vald, III kv 2025: 152 €/m², 23 tehingutLääneranna vald, IV kv 2025: 75 €/m², 10 tehingutLääneranna vald, I kv 2026: 199 €/m², 13 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202613199
IV kv 20251075
III kv 202523152
II kv 202510292
I kv 20257336
IV kv 202415208
III kv 202417179
II kv 20247258
I kv 202410283
IV kv 202313138
III kv 202318180
II kv 202312193

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025193 €/m²50 tehingut
Korter 2026 (seni)237 €/m²15 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 23% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 90219 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.