ETENRU

Kuivamaa, Sõtke küla, Märjamaa vald

Suvila

Kuivamaa, Sõtke küla, Märjamaa vald, postiindeks 78318. Hoone: suvila, ehitatud 1982 · 2 korrust · netopind 55 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1982
Netopind55 m²
Korterid1
Kinnistu1,98 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Suvilaehitatud 1982 · 2 korrust · netopind 55 m² · EHR 109024482 ↗
Ehitusaasta1982
Korruseid2
Netopind55 m²
Ehitisealune pind62 m²
Maht186 m³
Välisseininfo puudub
Välisviimistlusinfo puudub
Katusinfo puudub
Vundamentinfo puudub
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 55 m²Välissein: info puudub · välisviimistlus: info puudub · katus: info puudub · vundament: info puudubKüte: ahi, kamin, pliit · maht 186 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50402:004:0054 1,98 ha · ElamumaaMaksustamishind 5 927 € (0,30 €/m²)Sõtke küla elamumaa mediaan 11,7 €/m², see kinnistu 97% odavamKinnistu 2568237 ↗ · Eraomand · registreeritud 03.05.2005
Koordinaadid
58.89679, 24.37596

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 78318 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.