ETENRU

Kiviõli tee 25, Erra-Liiva küla, Lüganuse vald

Ehitusluba olemasKõrvalhoone

Kiviõli tee 25, Erra-Liiva küla, Lüganuse vald, postiindeks 43134. Ehitusluba olemas: puurkaev. Hoone: kõrvalhoone, ehitatud 1910 · 1 korrus · netopind 222 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1910
Netopind222 m²
Korruseid1
Kinnistu2,00 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Puurkaev Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba22.09.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
Ehitaja (peatöövõtja)Firma nimi OÜMTR registreering
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Kõrvalhooneehitatud 1910 · 1 korrus · netopind 222 m² · EHR 121298985 ↗
Ehitusaasta1910
Korruseid1
Netopind222 m²
Ehitisealune pind267 m²
Maht488 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinpalk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: palk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 488 m³ · kõrgus 5,2 m
Elamuehitatud 1926 · 1 korrus · netopind 93 m² · EHR 121270141 ↗
Ehitusaasta1926
Korruseid1
Netopind93 m²
Ehitisealune pind112 m²
Maht213 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 93 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 213 m³
Heinaküünehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 62 m² · EHR 121299005 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind62 m²
Ehitisealune pind69 m²
Maht205 m³
Kandekonstruktsioonpuudub
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puudub · välissein: laudis · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 205 m³ · kõrgus 6,5 m
Suvemajaehitatud 1986 · 1 korrus · netopind 30 m² · EHR 121299003 ↗
Ehitusaasta1986
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind34 m²
Maht74 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuudub
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puudub · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 74 m³ · kõrgus 4,3 m
Saunehitatud 1985 · 1 korrus · netopind 21 m² · EHR 121298992 ↗
Ehitusaasta1985
Korruseid1
Netopind21 m²
Ehitisealune pind26 m²
Maht48 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuudub
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puudub · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 48 m³ · kõrgus 3,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
75101:003:0440 2,00 ha · ElamumaaMaksustamishind 13 006 € (0,65 €/m²)Erra-Liiva küla elamumaa mediaan 1,71 €/m², see kinnistu 62% odavamKinnistu 405308 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.03.1998
Koordinaadid
59.368082, 27.012202

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Lüganuse vald77 €/m²+8% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
050100150III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lüganuse vald, II kv 2023: 71 €/m², 72 tehingutLüganuse vald, III kv 2023: 103 €/m², 49 tehingutLüganuse vald, IV kv 2023: 93 €/m², 66 tehingutLüganuse vald, I kv 2024: 117 €/m², 48 tehingutLüganuse vald, II kv 2024: 47 €/m², 98 tehingutLüganuse vald, III kv 2024: 62 €/m², 57 tehingutLüganuse vald, IV kv 2024: 65 €/m², 52 tehingutLüganuse vald, I kv 2025: 88 €/m², 39 tehingutLüganuse vald, II kv 2025: 52 €/m², 38 tehingutLüganuse vald, III kv 2025: 80 €/m², 40 tehingutLüganuse vald, IV kv 2025: 61 €/m², 55 tehingutLüganuse vald, I kv 2026: 77 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20264277
IV kv 20255561
III kv 20254080
II kv 20253852
I kv 20253988
IV kv 20245265
III kv 20245762
II kv 20249847
I kv 202448117
IV kv 20236693
III kv 202349103
II kv 20237271

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²172 tehingut
Korter 2026 (seni)71 €/m²58 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 43134 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.