ETENRU

Kärdi laut, Kergu küla, Põhja-Pärnumaa vald

ValmisLaut

Kärdi laut, Kergu küla, Põhja-Pärnumaa vald, postiindeks 87402. Hoone: laut, ehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 3 137 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1983
Netopind3 137 m²
Korruseid1
Kinnistu4,21 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Piirdeaed Valmis

Taotlus—
Ehitusluba07.08.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba14.12.2025

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

Lautehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 3 137 m² · EHR 103004733 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind3 137 m²
Ehitisealune pind3 176 m²
Maht17 071 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistluskrohv
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
2 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: krohv · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 17 071 m³ · kõrgus 7,9 m
Lautehitatud 1974 · 1 korrus · netopind 2 379 m² · EHR 103004730 ↗
Ehitusaasta1974
Korruseid1
Netopind2 379 m²
Ehitisealune pind2 450 m²
Maht13 161 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon, puit, tellis
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistluskrohv, keraamiline tellis
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon, puit, tellis · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: krohv, keraamiline tellis · vundament: muuKüte: puudub · maht 13 161 m³ · kõrgus 8,4 m
Noorkarjalautehitatud 2019 · 1 korrus · netopind 2 358 m² · EHR 120845828 ↗
Ehitusaasta2019
Korruseid1
Netopind2 358 m²
Ehitisealune pind2 413 m²
Maht14 345 m³
Kandekonstruktsioonmetall, puit, monoliitne raudbetoon
Välisseinplastmass, mitmekihiline teraspaneel
Välisviimistlusmuu, metall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Küteelektriotseküte
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall, puit, monoliitne raudbetoon · välissein: plastmass, mitmekihiline teraspaneel · välisviimistlus: muu, metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: elektriotseküte · maht 14 345 m³ · kõrgus 8,3 m
Söödaettevalmistamiseruumehitatud 1974 · 1 korrus · netopind 1 080 m² · EHR 103004731 ↗
Ehitusaasta1974
Korruseid1
Netopind1 080 m²
Ehitisealune pind1 128 m²
Maht9 962 m³
Kandekonstruktsioonmetall, monteeritav raudbetoon, puit
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall, monteeritav raudbetoon, puit · välissein: muu · välisviimistlus: muu · vundament: muuKüte: puudub · maht 9 962 m³ · kõrgus 11,8 m
Söödaettevalmistusruum 2ehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 984 m² · EHR 103004734 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind984 m²
Ehitisealune pind1 039 m²
Maht8 050 m³
Kandekonstruktsioonmetall, puit, monteeritav raudbetoon
Välisseinmuu, plekk
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament, vaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall, puit, monteeritav raudbetoon · välissein: muu, plekk · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundament, vaivundamentKüte: puudub · maht 8 050 m³ · kõrgus 9,2 m
Lüpsikodaehitatud 1974 · 1 korrus · netopind 944 m² · EHR 103004732 ↗
Ehitusaasta1974
Korruseid1
Netopind944 m²
Ehitisealune pind997 m²
Maht5 866 m³
Kandekonstruktsioonmetall, puit, tellis
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall, puit, tellis · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 5 866 m³ · kõrgus 8,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27601:003:0178 4,21 ha · TootmismaaMaksustamishind 12 637 € (0,30 €/m²)Kergu küla tootmismaa mediaan 1,19 €/m², see kinnistu 75% odavamKinnistu 2995706 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.10.2004
Koordinaadid
58.67181, 24.766209

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põhja-Pärnumaa vald326 €/m²−16% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põhja-Pärnumaa vald, II kv 2023: 387 €/m², 22 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2023: 250 €/m², 29 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2023: 369 €/m², 35 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2024: 386 €/m², 26 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2024: 421 €/m², 36 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2024: 404 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2024: 235 €/m², 20 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2025: 314 €/m², 8 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2025: 490 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2025: 340 €/m², 30 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2025: 412 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2026: 326 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202618326
IV kv 202528412
III kv 202530340
II kv 202528490
I kv 20258314
IV kv 202420235
III kv 202428404
II kv 202436421
I kv 202426386
IV kv 202335369
III kv 202329250
II kv 202322387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²94 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²28 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 87402 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.