ETENRU

Kangrumäe, Riidaku küla, Märjamaa vald

ValmisElamu

Kangrumäe, Riidaku küla, Märjamaa vald, postiindeks 78422. Hoone: elamu, ehitatud 1910 · 2 korrust · netopind 206 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1910
Netopind206 m²
Korterid1
Kinnistu18,10 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Reoveepuhasti Valmis

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba11.04.2022

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1910 · 2 korrust · netopind 206 m² · EHR 109013470 ↗
Ehitusaasta1910
Korruseid2
Netopind206 m²
Ehitisealune pind211 m²
Maht623 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 94 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 623 m³
Abihoone-garaazehitatud 1990 · 1 korrus · netopind 98 m² · EHR 121292593 ↗
Ehitusaasta1990
Korruseid1
Netopind98 m²
Ehitisealune pind99 m²
Maht359 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plekk
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plekk · vundament: muuKüte: puudub · maht 359 m³ · kõrgus 4,5 m
Garaaz1 korrus · netopind 90 m² · EHR 109013471 ↗
Korruseid1
Netopind90 m²
Ehitisealune pind102 m²
Maht255 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 255 m³
Garaažehitatud 2020 · 1 korrus · netopind 40 m² · EHR 121294979 ↗
Ehitusaasta2020
Korruseid1
Netopind40 m²
Ehitisealune pind40 m²
Maht133 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 133 m³ · kõrgus 4,5 m
Ait-kuur1 korrus · netopind 30 m² · EHR 109013473 ↗
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind35 m²
Maht80 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 80 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
65401:001:0240 18,10 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 41 834 € (0,23 €/m²)Riidaku küla maatulundusmaa mediaan 0,19 €/m², see kinnistu 22% kallimKinnistu 341137 ↗ · Eraomand · registreeritud 10.12.1997
Koordinaadid
58.938595, 24.543667

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.