ETENRU

Kaldaniidu tn 4, Meegomäe küla, Võru vald

Ehitus käib

Kaldaniidu tn 4, Meegomäe küla, Võru vald, postiindeks 65526. Ehitus käib: elamu. Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Pind (luba)171 m²
Korterid1
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Elamu Ehitus käib

Taotlus23.03.2026
Ehitusluba17.04.2026
Ehitus algas27.04.2026
Kasutuslubaprognoos juuli 2027
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Praegu: karkass ja kandekonstruktsioonid, katus · järgmisena: aknad ja välisuksed (okt 2026)

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1325 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 14 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
Ehitaja (peatöövõtja)Firma nimi OÜMTR registreering
Omanik ja tellijaFirma nimi OÜMTR registreering
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Võru vald689 €/m²+4% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Võru vald, II kv 2023: 665 €/m², 16 tehingutVõru vald, III kv 2023: 852 €/m², 12 tehingutVõru vald, IV kv 2023: 296 €/m², 21 tehingutVõru vald, I kv 2024: 688 €/m², 15 tehingutVõru vald, II kv 2024: 287 €/m², 21 tehingutVõru vald, III kv 2024: 563 €/m², 20 tehingutVõru vald, IV kv 2024: 525 €/m², 16 tehingutVõru vald, I kv 2025: 447 €/m², 18 tehingutVõru vald, II kv 2025: 614 €/m², 13 tehingutVõru vald, III kv 2025: 638 €/m², 15 tehingutVõru vald, IV kv 2025: 502 €/m², 10 tehingutVõru vald, I kv 2026: 689 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202615689
IV kv 202510502
III kv 202515638
II kv 202513614
I kv 202518447
IV kv 202416525
III kv 202420563
II kv 202421287
I kv 202415688
IV kv 202321296
III kv 202312852
II kv 202316665

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025571 €/m²56 tehingut
Korter 2026 (seni)615 €/m²19 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 65526 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.