ETENRU

Käina mnt 22, Kärdla linn, Hiiumaa vald

Kuur-laut

Käina mnt 22, Kärdla linn, Hiiumaa vald, postiindeks 92414. Hoone: kuur-laut, ehitatud 1986 · 1 korrus · netopind 45 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1986
Netopind45 m²
Korruseid1
Kinnistu2 977 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Kuur-lautehitatud 1986 · 1 korrus · netopind 45 m² · EHR 115005055 ↗
Ehitusaasta1986
Korruseid1
Netopind45 m²
Ehitisealune pind48 m²
Maht96 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 96 m³
Elamuehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 44 m² · EHR 115005054 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind44 m²
Ehitisealune pind59 m²
Maht134 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 44 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 134 m³
Saunehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 13 m² · EHR 115005056 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind13 m²
Ehitisealune pind17 m²
Maht38 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 38 m³
Garaažehitatud 1986 · 1 korrus · netopind 11 m² · EHR 115005057 ↗
Ehitusaasta1986
Korruseid1
Netopind11 m²
Ehitisealune pind13 m²
Maht28 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 28 m³
Kelderehitatud 1970 · 1 korrus · netopind 2 m² · EHR 115005058 ↗
Ehitusaasta1970
Korruseid1
Netopind2 m²
Ehitisealune pind3 m²
Maht6 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Välisviimistluslooduslik kivi
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · välisviimistlus: looduslik kivi · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 6 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
37101:012:0690 2 977 m² · ElamumaaMaksustamishind 18 041 € (6,06 €/m²)Kärdla linn elamumaa mediaan 13,09 €/m², see kinnistu 54% odavamKinnistu 393433 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.11.1999
Koordinaadid
58.990298, 22.747882

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92414 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.