ETENRU

Kadaka tn 17, Käärdi alevik, Elva vald

Ehitus käibÜksikelamu

Kadaka tn 17, Käärdi alevik, Elva vald, postiindeks 61007. Ehitus käib: üksikelamu. Hoone: üksikelamu, 1 korrus · netopind 96 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind96 m²
Korterid1
Kinnistu1 002 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Üksikelamu Ehitus käib

Taotlus12.05.2022
Ehitusluba28.06.2022
Ehitus algas29.06.2022
Kasutuslubaprognoos juuni 2023
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1334 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 11 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Üksikelamu1 korrus · netopind 96 m² · EHR 121379964 ↗
Korruseid1
Netopind96 m²
Ehitisealune pind129 m²
Maht465 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 korter, 4 tuba, 92 m²Kandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 465 m³ · kõrgus 4,7 m
Kelder1 korrus · netopind 4 m² · EHR 104032349 ↗
Korruseid1
Netopind4 m²
Ehitisealune pind7 m²
Maht14 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon
Välisseinmuu
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon · välissein: muu · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 14 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
69403:004:0219 1 002 m² · ElamumaaMaksustamishind 21 824 € (21,78 €/m²)Käärdi alevik elamumaa mediaan 15,8 €/m², see kinnistu 38% kallimKinnistu 877504 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.09.1998
Koordinaadid
58.213787, 26.403528

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Elva vald1 033 €/m²+66% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 26 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Elva vald, II kv 2023: 623 €/m², 30 tehingutElva vald, III kv 2023: 985 €/m², 35 tehingutElva vald, IV kv 2023: 817 €/m², 37 tehingutElva vald, I kv 2024: 792 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2024: 919 €/m², 40 tehingutElva vald, III kv 2024: 760 €/m², 32 tehingutElva vald, IV kv 2024: 1 031 €/m², 27 tehingutElva vald, I kv 2025: 737 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2025: 1 228 €/m², 38 tehingutElva vald, III kv 2025: 607 €/m², 24 tehingutElva vald, IV kv 2025: 627 €/m², 26 tehingutElva vald, I kv 2026: 1 033 €/m², 26 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026261 033
IV kv 202526627
III kv 202524607
II kv 2025381 228
I kv 202522737
IV kv 2024271 031
III kv 202432760
II kv 202440919
I kv 202422792
IV kv 202337817
III kv 202335985
II kv 202330623

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025754 €/m²110 tehingut
Korter 2026 (seni)1 098 €/m²34 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 46% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 61007 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.