ETENRU

Jõe tn 5, Alajõe küla, Alutaguse vald

Elamu-laut-kuur

Jõe tn 5, Alajõe küla, Alutaguse vald, postiindeks 41001. Hoone: elamu-laut-kuur, ehitatud 1961 · 1 korrus · netopind 138 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1961
Netopind138 m²
Korterid1
Kinnistu1 686 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamu-laut-kuurehitatud 1961 · 1 korrus · netopind 138 m² · EHR 102000643 ↗
Ehitusaasta1961
Korruseid1
Netopind138 m²
Ehitisealune pind162 m²
Maht453 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 75 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 453 m³
Majandushoone1 korrus · netopind 36 m² · EHR 102000645 ↗
Korruseid1
Netopind36 m²
Ehitisealune pind41 m²
Maht98 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 98 m³
Majandushoone1 korrus · netopind 34 m² · EHR 102000646 ↗
Korruseid1
Netopind34 m²
Ehitisealune pind44 m²
Maht99 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 99 m³
Garaaz1 korrus · netopind 26 m² · EHR 102000644 ↗
Korruseid1
Netopind26 m²
Ehitisealune pind29 m²
Maht67 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 67 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
12201:001:0540 1 686 m² · ElamumaaMaksustamishind 24 447 € (14,50 €/m²)Alajõe küla elamumaa mediaan 15,92 €/m², see kinnistu 9% odavamKinnistu 208008 ↗ · Eraomand · registreeritud 18.07.1997
Koordinaadid
59.008738, 27.425274

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41001 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.