ETENRU

Järvekalda, Soomevere küla, Jõgeva vald

Ehitusluba olemasÜksikelamuEnergiaklass A

Järvekalda, Soomevere küla, Jõgeva vald, postiindeks 48430. Ehitusluba olemas: väliköök. Hoone: üksikelamu, ehitatud 2022 · 1 korrus · netopind 100 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2022
Netopind100 m²
Korterid1
Kinnistu4 965 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Väliköök Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba20.10.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

A Üksikelamuehitatud 2022 · 1 korrus · netopind 100 m² · EHR 121356166 ↗
Ehitusaasta2022
Korruseid1
Netopind100 m²
Ehitisealune pind137 m²
Maht525 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmuu
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
EnergiaklassA
1 korter, 4 tuba, 95 m²Kandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: muuKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 525 m³ · kõrgus 4,9 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
24805:001:0172 4 965 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 788 € (1,77 €/m²)Soomevere küla elamumaa mediaan 1,13 €/m², see kinnistu 57% kallimKinnistu 2513535 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.06.2007
Koordinaadid
58.724769, 26.552068

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Jõgeva vald467 €/m²+7% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 38 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Jõgeva vald, II kv 2023: 436 €/m², 44 tehingutJõgeva vald, III kv 2023: 425 €/m², 46 tehingutJõgeva vald, IV kv 2023: 376 €/m², 41 tehingutJõgeva vald, I kv 2024: 427 €/m², 33 tehingutJõgeva vald, II kv 2024: 469 €/m², 32 tehingutJõgeva vald, III kv 2024: 510 €/m², 43 tehingutJõgeva vald, IV kv 2024: 392 €/m², 28 tehingutJõgeva vald, I kv 2025: 279 €/m², 23 tehingutJõgeva vald, II kv 2025: 419 €/m², 41 tehingutJõgeva vald, III kv 2025: 323 €/m², 49 tehingutJõgeva vald, IV kv 2025: 515 €/m², 55 tehingutJõgeva vald, I kv 2026: 467 €/m², 38 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202638467
IV kv 202555515
III kv 202549323
II kv 202541419
I kv 202523279
IV kv 202428392
III kv 202443510
II kv 202432469
I kv 202433427
IV kv 202341376
III kv 202346425
II kv 202344436

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025399 €/m²168 tehingut
Korter 2026 (seni)445 €/m²56 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 48430 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.