ETENRU

Jakobi, Erastvere küla, Kanepi vald

Elamu

Jakobi, Erastvere küla, Kanepi vald, postiindeks 63105. Hoone: elamu, ehitatud 1921 · 1 korrus · netopind 169 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1921
Netopind169 m²
Korterid1
Kinnistu14,06 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1921 · 1 korrus · netopind 169 m² · EHR 110001529 ↗
Ehitusaasta1921
Korruseid1
Netopind169 m²
Ehitisealune pind186 m²
Maht574 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 6 tuba, 169 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 574 m³
Ait+tall+kuur+aitehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 162 m² · EHR 110001532 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind162 m²
Ehitisealune pind178 m²
Maht452 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 452 m³
Lautehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 47 m² · EHR 110001534 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind47 m²
Ehitisealune pind65 m²
Maht153 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 153 m³
Kelderehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 41 m² · EHR 110001531 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind41 m²
Ehitisealune pind61 m²
Maht140 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 140 m³
Kuur+kelderehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 39 m² · EHR 110001530 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind39 m²
Ehitisealune pind26 m²
Maht113 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 113 m³
Saunehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 19 m² · EHR 110001535 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind19 m²
Ehitisealune pind24 m²
Maht47 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniitKüte: ahi, kamin, pliit · maht 47 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
28502:004:0078 14,06 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 34 930 € (0,25 €/m²)Erastvere küla maatulundusmaa mediaan 0,26 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 2565138 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.03.2006
Katastriüksus
28502:004:0159 3,00 ha · ElamumaaMaksustamishind 8 990 € (0,30 €/m²)Erastvere küla elamumaa mediaan 0,36 €/m², see kinnistu 17% odavamKinnistu 2042738 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.10.2011
Koordinaadid
57.956185, 26.837616

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63105 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.