ETENRU

Jäätmekeskuse, Orgita küla, Märjamaa vald

Ehitusluba olemasJäätmekäitluse hoone

Jäätmekeskuse, Orgita küla, Märjamaa vald, postiindeks 78313. Ehitusluba olemas: jäätmekäitluse hoone. Hoone: jäätmekäitluse hoone, 1 korrus · netopind 190 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind190 m²
Korruseid1
Kinnistu1,81 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Jäätmekäitluse hoone Ehitusluba olemas

Taotlus27.02.2025
Ehitusluba06.06.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Jäätmekäitluse hoone1 korrus · netopind 190 m² · EHR 121437062 ↗
Korruseid1
Netopind190 m²
Ehitisealune pind244 m²
Maht835 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall
Välisseinplekk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistlusfassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat), metall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteõhk-õhk soojuspump, elektriotseküte
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall · välissein: plekk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat), metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: õhk-õhk soojuspump, elektriotseküte · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 835 m³ · kõrgus 5,4 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50301:001:0170 1,81 ha · TootmismaaMaksustamishind 5 441 € (0,30 €/m²)Orgita küla tootmismaa mediaan 6,07 €/m², see kinnistu 95% odavamKinnistu 6708350 ↗ · Munitsipaalomand · registreeritud 07.09.2018
Koordinaadid
58.92755, 24.447109

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 78313 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.