ETENRU

Jaani tee 4, Päide küla, Rakvere vald

ÜksikelamuEnergiaklass C

Jaani tee 4, Päide küla, Rakvere vald, postiindeks 44418. Hoone: üksikelamu, ehitatud 2016 · 1 korrus · netopind 126 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2016
Netopind126 m²
Korterid1
Kinnistu1,10 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

C Üksikelamuehitatud 2016 · 1 korrus · netopind 126 m² · EHR 120781036 ↗
Ehitusaasta2016
Korruseid1
Netopind126 m²
Ehitisealune pind199 m²
Maht565 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
EnergiaklassC
1 korter, 4 tuba, 121 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 565 m³ · kõrgus 4,7 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
66101:001:0416 1,10 ha · ElamumaaMaksustamishind 14 347 € (1,30 €/m²)Päide küla elamumaa mediaan 3,59 €/m², see kinnistu 64% odavamKinnistu 5095731 ↗ · Eraomand · registreeritud 02.10.2020
Koordinaadid
59.378857, 26.32763

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Rakvere vald483 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 14 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Rakvere vald, II kv 2023: 403 €/m², 10 tehingutRakvere vald, III kv 2023: 535 €/m², 13 tehingutRakvere vald, IV kv 2023: 693 €/m², 19 tehingutRakvere vald, I kv 2024: 462 €/m², 9 tehingutRakvere vald, II kv 2024: 521 €/m², 20 tehingutRakvere vald, III kv 2024: 1 045 €/m², 7 tehingutRakvere vald, IV kv 2024: 778 €/m², 17 tehingutRakvere vald, I kv 2025: 963 €/m², 8 tehingutRakvere vald, II kv 2025: 915 €/m², 9 tehingutRakvere vald, III kv 2025: 838 €/m², 14 tehingutRakvere vald, IV kv 2025: 232 €/m², 16 tehingutRakvere vald, I kv 2026: 483 €/m², 14 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202614483
IV kv 202516232
III kv 202514838
II kv 20259915
I kv 20258963
IV kv 202417778
III kv 202471 045
II kv 202420521
I kv 20249462
IV kv 202319693
III kv 202313535
II kv 202310403

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025481 €/m²47 tehingut
Korter 2026 (seni)451 €/m²18 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 6% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 44418 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.