ETENRU

Iva põik 8, Mäeltküla, Viljandi vald

Ehitus käibTootmishoone

Iva põik 8, Mäeltküla, Viljandi vald, postiindeks 70105. Ehitus käib: tootmishoone. Hoone: tootmishoone, 2 korrust · netopind 882 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind882 m²
Korruseid2
Kinnistu4 836 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Tootmishoone Ehitus käib

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas21.04.2026
Kasutuslubaprognoos veebr 2027
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Praegu: fassaad ja välisseinad, tehnosüsteemid · järgmisena: siseviimistlus ja maalritööd (nov 2026)

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 217 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 10 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
Ehitaja (peatöövõtja)Firma nimi OÜMTR registreering
Omanik ja tellijaFirma nimi OÜMTR registreering
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Tootmishoone2 korrust · netopind 882 m² · EHR 121355437 ↗
Korruseid2
Netopind882 m²
Ehitisealune pind937 m²
Maht4 569 m³
Kandekonstruktsioonmetall
Välisseinmitmekihiline teraspaneel
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, puudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall · välissein: mitmekihiline teraspaneel · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, puudub · maht 4 569 m³ · kõrgus 6,5 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
89901:001:1766 4 836 m² · TootmismaaMaksustamishind 8 366 € (1,73 €/m²)Mäeltküla tootmismaa mediaan 1,07 €/m², see kinnistu 62% kallimKinnistu 18363950 ↗ · Munitsipaalomand · registreeritud 13.10.2020
Koordinaadid
58.351167, 25.641674

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025459 €/m²107 tehingut
Korter 2026 (seni)584 €/m²35 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 27% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 70105 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.