ETENRU

Hiielepiku, Mõraste küla, Märjamaa vald

Elamu

Hiielepiku, Mõraste küla, Märjamaa vald, postiindeks 78116. Hoone: elamu, ehitatud 1947 · 1 korrus · netopind 192 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1947
Netopind192 m²
Korterid1
Kinnistu4,19 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1947 · 1 korrus · netopind 192 m² · EHR 109009468 ↗
Ehitusaasta1947
Korruseid1
Netopind192 m²
Ehitisealune pind209 m²
Maht623 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 73 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 623 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
42702:003:0971 4,19 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 12 276 € (0,29 €/m²)Mõraste küla maatulundusmaa mediaan 0,21 €/m², see kinnistu 39% kallimKinnistu 1254437 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.01.2000
Katastriüksus
42702:003:0972 9 691 m² · MaatulundusmaaMaksustamishind 3 463 € (0,36 €/m²)Mõraste küla maatulundusmaa mediaan 0,21 €/m², see kinnistu 70% kallimKinnistu 1254437 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.01.2000
Katastriüksus
42702:003:0973 3,33 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 4 023 € (0,12 €/m²)Mõraste küla maatulundusmaa mediaan 0,21 €/m², see kinnistu 42% odavamKinnistu 1254437 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.01.2000
Koordinaadid
58.898334, 24.302843

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 78116 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.