ETENRU

Eha tn 15, Tapa linn, Tapa vald

Ehitus käibElamu 55 krt.Energiaklass C

Eha tn 15, Tapa linn, Tapa vald, postiindeks 45106. Ehitus käib: elamu 55 krt.. Hoone: elamu 55 krt., ehitatud 1984 · 5 korrust · netopind 3 165 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1984
Netopind3 165 m²
Korterid55
Kinnistu2 736 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: elamu 55 krt. Ehitus käib

Taotlus—
Ehitusluba10.11.2022
Ehitus algas27.11.2023
Kasutuslubaprognoos juuni 2025
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 84 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 18 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

C Elamu 55 krt.ehitatud 1984 · 5 korrust · netopind 3 165 m² · EHR 108018742 ↗
Ehitusaasta1984
Korruseid5
Netopind3 165 m²
Ehitisealune pind762 m²
Maht10 511 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistlusfassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, kaugküte
EnergiaklassC
55 korterit, 1–4 tuba, 27–72 m², mediaan 46 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, kaugküte · maht 10 511 m³ · kõrgus 18,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
79101:016:0012 2 736 m² · ElamumaaMaksustamishind 12 640 € (4,62 €/m²)Tapa linn elamumaa mediaan 7,86 €/m², see kinnistu 41% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 13.08.2003
Koordinaadid
59.256842, 25.950314

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tapa vald420 €/m²+6900% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tapa vald, II kv 2023: 6 €/m², 85 tehingutTapa vald, III kv 2023: 359 €/m², 44 tehingutTapa vald, IV kv 2023: 279 €/m², 39 tehingutTapa vald, I kv 2024: 262 €/m², 45 tehingutTapa vald, II kv 2024: 240 €/m², 43 tehingutTapa vald, III kv 2024: 400 €/m², 49 tehingutTapa vald, IV kv 2024: 324 €/m², 53 tehingutTapa vald, I kv 2025: 289 €/m², 46 tehingutTapa vald, II kv 2025: 310 €/m², 54 tehingutTapa vald, III kv 2025: 396 €/m², 48 tehingutTapa vald, IV kv 2025: 286 €/m², 46 tehingutTapa vald, I kv 2026: 420 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202642420
IV kv 202546286
III kv 202548396
II kv 202554310
I kv 202546289
IV kv 202453324
III kv 202449400
II kv 202443240
I kv 202445262
IV kv 202339279
III kv 202344359
II kv 2023856

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025318 €/m²194 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²57 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 22% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 45106 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.