ETENRU

Ambla mnt 35, Tapa linn, Tapa vald

Ehitusluba olemasMajandushoone

Ambla mnt 35, Tapa linn, Tapa vald, postiindeks 45106. Ehitusluba olemas: majandushoone. Hoone: majandushoone, 1 korrus · netopind 59 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind59 m²
Korruseid1
Kinnistu1 266 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: majandushoone Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba27.07.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Majandushoone1 korrus · netopind 59 m² · EHR 108016727 ↗
Korruseid1
Netopind59 m²
Ehitisealune pind68 m²
Maht169 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 169 m³
Elamuehitatud 1984 · 1 korrus · netopind 54 m² · EHR 108016726 ↗
Ehitusaasta1984
Korruseid1
Netopind54 m²
Ehitisealune pind62 m²
Maht191 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinmuu
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 50 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: muu · välisviimistlus: krohv · katus: eterniitKüte: ahi, kamin, pliit · maht 191 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
79101:006:0360 1 266 m² · ElamumaaMaksustamishind 9 482 € (7,49 €/m²)Tapa linn elamumaa mediaan 7,86 €/m², see kinnistu 5% odavamKinnistu 893031 ↗ · Eraomand · registreeritud 08.04.1998
Koordinaadid
59.260658, 25.948054

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tapa vald420 €/m²+6900% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tapa vald, II kv 2023: 6 €/m², 85 tehingutTapa vald, III kv 2023: 359 €/m², 44 tehingutTapa vald, IV kv 2023: 279 €/m², 39 tehingutTapa vald, I kv 2024: 262 €/m², 45 tehingutTapa vald, II kv 2024: 240 €/m², 43 tehingutTapa vald, III kv 2024: 400 €/m², 49 tehingutTapa vald, IV kv 2024: 324 €/m², 53 tehingutTapa vald, I kv 2025: 289 €/m², 46 tehingutTapa vald, II kv 2025: 310 €/m², 54 tehingutTapa vald, III kv 2025: 396 €/m², 48 tehingutTapa vald, IV kv 2025: 286 €/m², 46 tehingutTapa vald, I kv 2026: 420 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202642420
IV kv 202546286
III kv 202548396
II kv 202554310
I kv 202546289
IV kv 202453324
III kv 202449400
II kv 202443240
I kv 202445262
IV kv 202339279
III kv 202344359
II kv 2023856

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025318 €/m²194 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²57 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 22% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 45106 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.