ETENRU

21 Rakvere-Luige tee, Arukse küla, Vinni vald

21 Rakvere-Luige tee, Arukse küla, Vinni vald, postiindeks 46514. Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Kinnistu1 712 m²

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
38101:004:1073 1 712 m² · TranspordimaaMaksustamishind 68 € (0,04 €/m²)Kinnistu 3592731 ↗ · Riigiomand · registreeritud 08.11.2001
Katastriüksus
38101:004:1530 3,69 ha · TranspordimaaMaksustamishind 1 475 € (0,04 €/m²)Kinnistu 8458750 ↗ · Riigiomand · registreeritud 15.06.2000
Katastriüksus
90101:001:0267 1 273 m² · TranspordimaaMaksustamishind 51 € (0,04 €/m²)Kinnistu 16367250 ↗ · Riigiomand · registreeritud 23.11.2018
Katastriüksus
90101:001:0269 488 m² · TranspordimaaMaksustamishind 20 € (0,04 €/m²)Kinnistu 13902150 ↗ · Riigiomand · registreeritud 08.11.2018
Katastriüksus
90101:001:0276 702 m² · TranspordimaaMaksustamishind 28 € (0,04 €/m²)Kinnistu 13469150 ↗ · Riigiomand · registreeritud 15.11.2018
Katastriüksus
90101:001:0344 4 533 m² · TranspordimaaMaksustamishind 181 € (0,04 €/m²)Kinnistu 15509350 ↗ · Riigiomand · registreeritud 21.03.2019
Katastriüksus
90101:001:0346 2 778 m² · TranspordimaaMaksustamishind 111 € (0,04 €/m²)Kinnistu 14414450 ↗ · Riigiomand · registreeritud 25.03.2019
Katastriüksus
90101:001:0348 2 632 m² · TranspordimaaMaksustamishind 105 € (0,04 €/m²)Kinnistu 14793450 ↗ · Riigiomand · registreeritud 25.03.2019
Koordinaadid
59.042059, 26.664874

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Vinni vald397 €/m²+70% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Vinni vald, III kv 2023: 234 €/m², 20 tehingutVinni vald, IV kv 2023: 177 €/m², 15 tehingutVinni vald, I kv 2024: 217 €/m², 15 tehingutVinni vald, II kv 2024: 412 €/m², 16 tehingutVinni vald, III kv 2024: 333 €/m², 13 tehingutVinni vald, IV kv 2024: 370 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2025: 393 €/m², 16 tehingutVinni vald, II kv 2025: 458 €/m², 18 tehingutVinni vald, III kv 2025: 330 €/m², 26 tehingutVinni vald, IV kv 2025: 507 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2026: 814 €/m², 12 tehingutVinni vald, II kv 2026: 397 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20269397
I kv 202612814
IV kv 202512507
III kv 202526330
II kv 202518458
I kv 202516393
IV kv 202412370
III kv 202413333
II kv 202416412
I kv 202415217
IV kv 202315177
III kv 202320234

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²72 tehingut
Korter 2026 (seni)778 €/m²21 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 94% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 46514 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.