ETENRU

Kasemaa, Orgita küla, Märjamaa vald

Sigala1 ettevõte

Kasemaa, Orgita küla, Märjamaa vald, postiindeks 78313. Hoone: sigala, ehitatud 1985 · 1 korrus · netopind 1 418 m².

Ehitusaasta1985
Netopind1 418 m²
Korruseid1
Property3 334 m²
Google MapsWazeApple Maps

Siin tegutsevad ettevõtted 1

Aadressi kontroll
  • Sellel aadressil ei ole pankrotis firmasid ega massregistreerimist.
CompanyRatingRevenueEmployees
MTÜ Ragnar Off-Road HouseActivities of other membership organisations n.e.c.——

Allikas: äriregister (CC BY 4.0).

Hoone ehitisregister

Sigalaehitatud 1985 · 1 korrus · netopind 1 418 m² · EHR 120639174 ↗
Ehitusaasta1985
Korruseid1
Netopind1 418 m²
Ehitisealune pind1 502 m²
Maht5 814 m³
Kandekonstruktsioonprecast reinforced concrete
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), tellis, väikeplokk
Exterior finishkrohv, keraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütenone
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv, keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 5 814 m³ · kõrgus 5,2 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50201:001:0637 3 334 m² · TootmismaaMaksustamishind 21 238 € (6,37 €/m²)Orgita küla tootmismaa mediaan 6,07 €/m², see kinnistu 5% kallimKinnistu 3269237 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.12.2024
Koordinaadid
58.924153, 24.450029

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
QuarterTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.